| View previous topic :: View next topic |
| Author |
Message |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
Posted: 07.10.2026 18:17 Post subject: |
|
|
Etter sommerferien startet han seks strake kamper i nygammel posisjon som høyreback før han igjen ble skadet mot Viking.
- Det var ikke direkte relatert, men det henger litt sammen, kommenterer verdalingen.
- Hva skjedde?
- Godt spørsmål! Jeg spilte 90 minutter i den kampen, og det skjedde egentlig ingenting akutt.
- Hvordan gikk det med låret mot Östersund?
- Det gikk bra! Det er ingen problemer, men jeg må fortsatt jobbe med den fysiske biten av kampformen. Så det var viktig for meg å få ei god gjennomkjøring. Jeg kom helskinnet fra det.
- Dermed er du aktuell for å starte igjen mot Sandefjord?
- Ja, det er jeg vel. Jeg fikk være med mot KBK òg. Jeg fikk godt og vel en halvtime da, og så 45 minutter sist. Vi bygger på!
Les mer: - Ikke direkte relatert |
|
| Back to top |
|
 |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
|
| Back to top |
|
 |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
Posted: 14.10.2026 16:25 Post subject: |
|
|
Svensson har kjøpt en hytte i idylliske Kransarvika på Frosta.
RBK-kapteinen måtte imidlertid strekke seg litt ekstra for å sikre seg hytta. Eiendommen lå opprinnelig ute for salg med en prisantydning på 3,2 millioner kroner, men endte til slutt med en salgspris på 3,5 millioner kroner – 300.000 kroner over prisantydning.
Ifølge annonsen for den 68 kvadratmeter store hytta, er det en idyllisk fritidseiendom Svensson har kjøpt. Megleren trekker frem både beliggenheten og det at hytta ligger bare ligger et steinkast fra sjøen i Kransarvika ved Småland.
Les mer: RBK-kapteinen vant budkrig om hytte |
|
| Back to top |
|
 |
Hedning Legende

Joined: 30 Apr 2006 Posts: 11627
|
Posted: 14.10.2026 20:55 Post subject: |
|
|
| Quote: | Megleren trekker frem både beliggenheten og det at hytta ligger bare ligger et steinkast fra sjøen i Kransarvika ved Småland.
|
Det er to ting, ikke sant? Location, location... Mangler en. |
|
| Back to top |
|
 |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
|
| Back to top |
|
 |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
Posted: 21.10.2026 12:43 Post subject: |
|
|
33-åringen bekrefter at han har saksøkt sin tidligere arbeidsgiver Adana Demirspor for manglende lønnsutbetalinger.
(...)
Før årets sesong ble Adana straffet av FIFAs disiplinærkomité i flere omganger på grunn av ubetalt gjeld, misligholdte kontrakter og økonomisk rot. Først fikk de 18 poengs trekk, etterfulgt av ytterligere 24 poeng. Klubben har også blitt straffet av sitt eget fotballforbund og fått overgangsnekt.
– Jeg står i kø hos FIFA. Jeg er langt fra den eneste som ikke har fått betaling av Adana, sier Svensson.
– Er det snakk om millioner?
– Ehhh. Det hadde vært greit å få dem. Jeg har fått noe, men ikke alt, er alt Svensson vil si.
Les mer: Svensson bekrefter søksmål |
|
| Back to top |
|
 |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
Posted: 04.11.2026 23:02 Post subject: |
|
|
- Han har noen egenskaper som gir oss utrolig mye i vårt presspill og gjenvinningsspill. Han er dyktig fotballspiller, som leser rom bra og gjør de omkring seg bedre. Han kan bekle flere forskjellige posisjoner, kommmenterer Alexandersson
Les mer: - Det beste alternativet vi har |
|
| Back to top |
|
 |
2mas Sjef

Joined: 06 Sep 2002 Posts: 63589 Location: Trondhjem
|
Posted: 05.11.2026 21:23 Post subject: |
|
|
Alexandersson virker lysten på å fortsette med Svensson på midtbanen mer eller mindre permanent. Hinter til at Svensson har hatt en undertrykt lengsel om å vende tilbake til gammel posisjon.  |
|
| Back to top |
|
 |
|