English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2026
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 REKORDER
 STATISTIKK
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
RBKweb
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 RSS-KANAL
 ARKIV
 TA KONTAKT
Debattforum

Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene.
Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   StatistikkStatistikk   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Rosenborg - Brann
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling
View previous topic :: View next topic  

Hvem var banens beste mot Brann?
André Hansen
5%
 5%  [ 8 ]
Jonas Svensson
45%
 45%  [ 65 ]
Holmar Eyjólfsson
0%
 0%  [ 0 ]
Tore Reginiussen
2%
 2%  [ 4 ]
Jørgen Skjelvik
0%
 0%  [ 0 ]
Mike Jensen
3%
 3%  [ 5 ]
Anders Konradsen
0%
 0%  [ 0 ]
Fredrik Midtsjø
0%
 0%  [ 1 ]
Pål André Helland
0%
 0%  [ 0 ]
Matthias Vilhjalmsson
1%
 1%  [ 2 ]
Yann-Erik de Lanlay
40%
 40%  [ 59 ]
Total Votes : 144

Author Message
2mas
Sjef


Joined: 06 Sep 2002
Posts: 62898
Location: Trondhjem

PostPosted: 17.04.2016 16:10    Post subject: Reply with quote

Ble forresten litt overrasket da jeg traff på bortelaget i Krambugata allerede tidlig fredag kveld. Helten mot Inter kunne fortelle at de nettopp hadde trent på Lerkendal (stadion?), og var på vei tilbake til Hotell Bakeriet.

Tydeligvis er det veldig stort for bortelagene å få komme til Trondheim. Også Strømsgodset valgte å ta ordentlig storbyhelg fredag til søndag.

Beer
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
EspN
Veteran


Joined: 18 Sep 2009
Posts: 7378
Location: Heaven

PostPosted: 17.04.2016 19:53    Post subject: Reply with quote

Johnny W wrote:
Banen ble vannet både rett før kampstart og i pausen. Var stor underholdning å se spillere som varmet opp og banemannskap prøve å komme seg unna.


Kåre sa at banen ble ikke så mye vannet at ballen gikk fort nok,Men han snakket også om jevnheten i gresset såklart.

Når banen blir vannet mer så kommer angrepspillet til og bli bedre sa han.

Ser at ballen henger litt etter løpene innimellom.Kan hende det har med banen og gjøre at samspillet ikke sitter 100 prosent.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Macha
Veteran


Joined: 06 Nov 2008
Posts: 6044

PostPosted: 17.04.2016 20:12    Post subject: Reply with quote

Mindre enn en uke til neste hjemmekamp mot Viking. Da er det kanskje på tide med en kamptråd, om noen føler seg egnet?
Back to top
View user's profile Send private message
sidney
Veteran


Joined: 23 Aug 2012
Posts: 2524

PostPosted: 17.04.2016 22:09    Post subject: Reply with quote

senador wrote:
RBK spilte en god kamp mot Brann. Spesielt er det godt å se at de har blitt mye bedre defensivt og at presset/innsatsen er på et annet nivå.

Offensivt er det også bra, men mer å gå på. Hadde RBK hatt Prica eller en spiss av tilsvarende kvalitet hadde vi vunnet 6,8-0 mot de fleste TL-lag.

Vi mangler fortsatt en spiss. Synes ellers det ser positivt ut. Jeg tror Helland kommer snart også, trenger et par kamper til og litt mer øving på dødballfoten.

Får vi en spiss så er det muligheter for å gjøre en god CL-kvalikk, men vi må ha en spiss eller blir det i beste fall ren flaks for å komme til EL.


Excellent! Nå snakker du et språk jeg forstår. Fortsett slik Smile
Back to top
View user's profile Send private message
NÃ¥erdetnok
Veteran


Joined: 22 Oct 2007
Posts: 1445
Location: Bergen

PostPosted: 18.04.2016 09:04    Post subject: Reply with quote

Doddo får sagt det:

"Tapet denne gangen var nesten til å leve med. Brann var tross alt med på notene ganske lenge. Hvis vi hadde unngått det siste baklengsmålet, kunne vi til og med kalt tapet for anstendig, men slik ble det ikke. Tapet var, som det omtrent alltid er på Lerkendal, flaut. Svakhetene med årets Brann-lag fløt til overflaten.

Det ble toppen mot middelmådigheten, det ble lokomotivet mot dresinen, det ble menn mot gutter, det ble trøndere mot bergensere."

Selverkjennelse er bra.


http://www.bt.no/100Sport...0266_1.snd
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Page 17 of 17

 
Jump to:  


Utviklet av phpBB. Tilrettelagt for RBKweb.
ANNONSE
SITATET
© 1999-2026 RBKweb