Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene. Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.
Kan heller starte en tråd der dommerne får sitt! Jeg har ved flere tilfeller lagt merke til umulig dømming fra dommerne Roy-Helge Olsen og Terje Hauge når de dømmer RBK. Når de dømmer andre lag syns jeg de dømmer bra. De liker tydeligvis ikke RBK.
Og den kommentaren Terje ga pressen i etterkant av drapsforsøket mot Espen Johnsen, var hårreisende. "Han oppsøkte selv situasjonen"
Så husk det Espen: Neste gang ballen er på vei mot mål, må du huske å løpe unna fort som faen, ellers går det deg ille. Keeperen sal nemlig ikke forsøke å hindre ballen i å gå i mål.
Joined: 20 Oct 2002 Posts: 3629 Location: Trondheim
Posted: 13.08.2005 22:18 Post subject:
Nå skal det jo også sies at Hauge bommer på enda en ting der. Espen er allerede i situasjonen. Han oppsøker den ikke bevisst. Han er der når situasjonen oppstår. Han er midtpunktet. Men det så tydeligvis ikke Hauge. Han så tydeligvis ingenting når han sier det.
Han så bare at ballen lå i nettet og at Sundgot jublet. "Ok", tenkte han. "Når Arild jubler er det helt sikkert greit. Han sier jo alltid fra hvis det er noe galt. Ihvertfall når det rammer han selv"... _________________ Rosenborg - Ingen over, ingen ved siden